Urla Lokmacısı

Urla Lokmacısı

Urla lokmacısı, paylaşım ve dayanışma geleneğimizin güzel bir örneği olan hayrına lokma döktürmeye aracılık etmekten büyük bir gurur duymaktadır.

Bize acıyı ve sevinci paylaşmayı öğreten lokma döktürme geleneği ile yaratılan manevi birliktelik insanlar arasında çok güçlü bir bağ yaratır.

Lokmalar dökülür, ardından hayır duaları edilir. Katılımcılar, hayır işlemini yapanın dualarına ortak olur, acılar ve sevinçler bu vesile ile paylaşılır. Paylaşılan acı hafifler, paylaşılan sevinç katlanarak büyür.

Bu bazen kaybedilen bir yakınımızı anmak adına yapılır, bazen de sınav başarısı, iş yeri açılışı, kermes, aileye yeni katılan bir bebek, bazen de bizim için özel anlam ifade eden olayları taçlandırmak için yapılır.

Biz de bu hayırlı işe kurum olarak hizmet vererek lokma dökme işlemini gerçekleştiririz.

Urla lokmacısı olarak, istediğiniz her yerde ve zamanda, okul önünde, cami önünde, cem evi önünde, kalabalık bir caddede veya evinizin önünde lokma dökümü yapabilmekteyiz.

Urla Lokma

Urla lokma tatlısını, sağlık standartlarına uygun hammaddeler ile ve hijyenik koşullarda hazırlıyoruz. Kurum olarak tüm yasal gereklere uyuyoruz. Resmi bir kimliğimiz ve sigortalı personelimiz var.

Vergisini ödeyen, sağlık standartlarına uyan, kurumsal kimliğe sahip olmayı ciddiye alıyoruz.

Müşterilerimizin güven duygusunu kazanmak için sadece lezzetli lokma yapmanın yeterli olmayacağını biliyoruz. Kurumsal duruşumuz ile de güven vermeyi amaçlıyoruz.

Lokma dökme hizmeti verdiğini söyleyip ne idüğü belli olmayan işletmeler var. Kullandıkları malzemenin kalitesi, hizmet sonrası sorumluluk alma düzeyi gibi birçok konu belirsiz.

Sağlık endişeleri yaratacak böyle işletmeler bulunuyor. Bunlara karşı halkımızın dikkatli olmasını, gıda dağıtımının ciddi bir iş olduğunu unutmamalarını tavsiye ediyoruz.

Mümkün olduğunca kurumsal firmalardan hizmet alınız. Salt kazanç amaçlı, ucuz malzeme ile toplum sağlığını riske eden kurumlara prim vermeyiniz. Sağlık, hepimiz için vazgeçilmez bir koşuldur.

Biz Urla lokma olarak, sağlık bakanlığı onaylı ürünler ile lokmalarımızı hazırlıyoruz. Personelimiz hizmet ve hijyen esasları hakkında eğitim almaktadır.

Lokmacı Urla

Lokmacı Urla diyoruz ama talep edildiğinde İzmir’in her bölgesinde hizmet verebilecek bir yapıya sahibiz.

Sahip olduğumuz mobil araçlar ile istenilen yere gidip taze şekilde lokma dökümü yapabilmekteyiz.

Uzun yıllardır lokma dökümü hizmetini verdiğimiz için çalışanlarımız uzman lokma ustalarıdır. Ekibimiz, lokmacılığı kendine meslek edinmiş ustalardan oluşmaktadır.

Lokmacı Urla olarak, geleneksel lokma dökümünü güncel ihtiyaçlar ile birleştiren profesyonel bir işletmeyiz. Bize bu kapsamdaki tüm ihtiyaçlarınız için rahatlıkla ulaşabilir, hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Urla Lokma Firması

Urla lokma firması olarak hizmetimizi mobil araçlarımız ile istediğiniz yer ve zamanda yapabilmekteyiz.

Bu sayede müşterilerimize büyük kolaylık sağlıyoruz. Onların sadece bize taleplerini iletmeleri yeterli olmaktadır.

Önceleri evimizin önünde ya da bahçesinde lokmalarımızı yapar, konu komşuya dağıtırdık.

Tanıyan ya da tanımayan fark etmez, herkes lokmadan almak ve "Allah kabul etsin" demesi gerektiğini bilirdi. Acılar ya da sevinçler lokma yiyenlerin dualarıyla birleşir, kardeşlik duyguları pekişirdi.

Şimdilerde yaşam koşulları farklılaştığı için lokma dökme hizmeti veren bizim gibi kurumlar oluşmuştur ve belli bir ücret karşılığı bu hizmet sunulmaktadır.

Biz lokmayı geleneklerimize uygun olarak, büyüklerimizden öğrendiğimiz şekilde yapıyoruz. Geçmişten gelen bu lezzetli geleneği yaşatmak için gayret gösteriyoruz.

Bizi çocukluğumuza kadar götürecek o enfes tadı yakalayarak, bunu yüzlerce ve hatta binlerce kişiye yetecek miktarda hazırlıyoruz.

Urla lokma firmasının çalışmaları uzun yıllara dayanmaktadır. Gelenek ile modern ihtiyaçları birleştiren, profesyonel temelde hizmet veren bir kurumdur.

Urla Lokma Fiyatı

Urla lokma fiyatı denildiğinde, aslında piyasada ortalama bir fiyat aralığı olduğu bilinmektedir. Bu fiyatlarda farklılıklar yaratan şeyler ise hazırlanacak lokma miktarı başta olmak üzere, hizmetin nerede sunulacağıdır.

Özel talepler de fiyat üzerinde etkide bulunabilir. Sonuç olarak, sağlıklı fiyatlar alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz daha iyi olacaktır. Bu sayede size indirim ve kampanyalar hakkında da bilgi verebiliriz.

Urla lokmacısı olarak tüm hayır sahiplerinin dualarının kabul olmasını diliyoruz.

Merak ettiğiniz, aklınıza takılan her hangi bir şey, için İzmir lokma veya lokmacı personelimiz ile iletişim kurabilirsiniz.


lokmacı urla