Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları burada sizlerle paylaşarak detaylı bilgi vermeye çabalayacağız. Amacımız sizin daha hızlı ve doğru bilgi erişiminize yardımcı olmak.

Her yurttaşın lokma ve lokma hizmetimize dair elbette istediği soruyu sorma ve ikna edici doğru bilgi hakkı var.

Biz sorulardan rahatsız olmuyoruz aksine daha çok soru daha çok bilgilenme bizler için oldukça önemli hizmet ve görevdir.

Lokma dökümü hizmeti verir iken, bizzat yüz yüze sorulan sorular var. Sosyal medya hesaplarından sizlerden gelen sorular var.

Yine özellikle telefonda farklı yurttaşlar tarafından çok defa sorulan ve cevaplanması istenen soruları burada derli toplu yanıtlamak istiyoruz.

Kaç Kişilik Lokma Yapıyorsunuz?

Kaç kişilik lokma yapıyoruz sorunun cevabı aslında sizde siz kaç kişilik lokma isterseniz biz o kadar insana yetecek lokma tatlısı yapıyoruz.

Tabi işin masrafını emeğini kurtaracak en az 250 (iki yüz elli) kişilik lokma oluyor ki üst limiti istediğiniz kadar ile sınırlıdır.

Dilerseniz 1000(bin) dilerseniz 5000 (beş bin) kişilik lokma hizmeti verecek kapasitemiz mevcuttur.

Adrese Gelir misiniz?

Adrese gelir misiniz dendiğinde elbette ki bizim cevabımız lokmayı adresinizde yapıyoruz olur. Biz farkımızı da zaten böyle belirledik.

İzmir merkez ve çevre illerde ev, okul, iş yeri, cami, sokak, meydan, alış veriş merkezi hangi adreste isterseniz o adrese gelip hayrınıza lokma servisi yapıyoruz.

Hayra Lokmada Kuran Okutuluyor mu?

Hayra lokmada Kuran okutuyoruz. Aracımızda ki teknik donanım ile Kuran ve ilahi okunuyor. Bu tercih sizin tercihiniz.

Araçta cd çalar mevcut olduğundan hangi ilahinin söylenmesini isterseniz bize önceden, biz hazırlıklı gelerek o ilahiyi, lokma dağıtımında cd çalardan okutuyoruz.

Lokma Fiyatı Nedir?

Lokma fiyatı nedir en sık karşılaştığımız sorudur ve bu soru kaç kişilik lokma hizmeti almak isterseniz ona göre belirlenmektedir.

Web sitemizde lokma fiyatı sayfamızda lokma fiyatı listemiz sürekli güncellenmekte dönemsel kampanyalar yapılmaktadır.

Hayra Lokma İçin İzin Gerekli mi?

Hayra lokma ev, iş yeri, cami, sokak, meydan gibi yerlerde yapılacaksa İzmir için izin gerekmiyor. Diğer illeri bilmediğimizden yanlış bilgi vermek istemeyiz.

Özellikle kamu veya devlet kurumlarında hayra lokma dökümü hizmeti yapılacaksa istisnai olarak izin gerebilir. Kamu binaları için izin gerekli ise siz izin alıp izin saatlerinizi bize iletiyorsunuz.

Lokma aracımızda elektrik, tüp, lokma makinesi gibi tüm gerekli ekipman olduğundan hizmeti en baştan sonuna kadar İzmir lokma firmamızın İzmir lokmacı personelimiz yapmaktadır. İzmir lokma telefon numaralarımızdan iletişim kurabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


sıkça sorulan sorular