Lokmacı Foça

Lokmacı Foça

İzmir’in Foça ilçesinde hizmet veren bir lokma firmasıdır lokmacı Foça. Bu ilçenin dört bir yanına lokma dağıtım ve döküm hizmeti vermekteyiz.

Foça bir tarih bölgesidir. Hatta pek çok tarihi mirasa ev sahipliği yapmaktadır.

Bölge halkı nasıl bu tarihi miraslara sahip çıkıyorsa örf ve adetlerine, gelenek ve göreneklerine de aynı şekilde sahip çıkmaktadır.

Lokma dağıtmak da bizim tarihimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Lokmacı Foça kültürün bir parçası olan lokma dökmeyi yaşatmaya devam etmektedir.

Birçok kültür teknoloji ve değişen dünya ile eriyip gitti.

Artık insanlar kültürüne sıkı sıkıya bağlı kalmamaktadır. Lokma kültürü birbirimiz ile kurduğumuz en samimi bağların bir düğümüdür.

Lokmalarımız ile belki bir nişanı paylaşıyoruz hepimiz seviniyoruz ‘hayırlı olsun, gözünüz aydın .’ diyoruz. Bazen de bir cenaze için veya başımızdan geçen kötü bir olay için hep beraber üzülüyoruz ‘ Allah kabul etsin.’ diyoruz.

 Lokmacı Foça her anınızı paylaşmak adına lokmalarını dökmektedir. Toplum olarak yan yana olmayı ve paylaşmayı seviyoruz.

Çocuğumuzun okul haberi, nişan, düğün, güzel bir haber, cenaze, kaza, bela ve üzücü bir haber için lokma dağıtıyoruz. He anımızı eşimizle dostumuzla ve toplumumuzla iç içe yaşıyoruz.

Foça Lokma

Foça lokma bütün bu hizmetleri verirken elbette yasal yollarla yapmaktadır. Lokma yapmak ve hizmet vermek için firmamıza gerekli olan belgeler gerekli yerlerden sağlanmış bulunmaktadır.

Firmamız vergilerini de zamanında ödeyen ve hak geçirmeden çalışan bir lokma firmasıdır.

Foça lokma için güven en önemli unsurdur. Güven vermeyen hiçbir tarzı benimsememekteyiz. Bu yüzden denetime açık ve şeffaf bir çalışma şekline sahibiz. Yaptığımız işi merak edenler için şüpheye vermeden çalışıyoruz.

Foça lokma kullandığı malzemeleri de özenle seçmektedir. Lokma yapmak için seçtiğimiz ürünlerin hepsinin sağlık bakanlığı onayı bulunmaktadır.

Ayrıca kendini kanıtlamış ve tanınmış markaların ürünleri ile lokma yapmaktayız.

Foça Lokma Dökümü

Foça lokma dökümü firmamız lokma yapmak için kullandığı araç gereçlerden tutunda çalıştığı ortama kadar hijyenik bir çalışma sunmaktadır.

Personellerimiz ile göstermiş olduğumuz hassasiyet gözle görülür derecededir. Eldiven, bone, önlük gibi temizlik unsurları ile çalışmaktayız.

Foça lokma dökümü yapan firmamız profesyoneller ile hizmet vermektedir. İşinin ehli insanlar ile lezzetli lokmalar ve kaliteli bir sunum yapmaktayız. Firmamız her ayrıntı için dikkatli bir çalışma yapar.

Bazı firmalar da var ki özen bir yana dursun lokma bir yana dursun. Ne yaptıkları işin bir yasallığı vardır ne de kullandıkları malzemeler sağlıklıdır.

Bunlar vergi kaçırarak çalışan korsan firmalardır. Maalesef piyasada böyle firma oldukça fazladır. Bu firmaların lokma yapmak için kullandığı malzemeler merdiven altı üretilen sağlıksız ne olduğu belli olmayan ürünlerdir.

Foça lokma dökümü hizmeti alacağınız firmayı seçmek sizin elinizdedir. Bu yüzden detaylı bir araştırma yaparak firmanızı seçmelisiniz. Aksi takdirde korsan firmalardan hizmet alma ihtimaliniz yüksek olmaktadır.

Foça Lokma Fiyatı

Foça lokma fiyatı pek çok unsurdan etkilenmektedir. Bu unsurlardan en önemlisi kişi sayısıdır. Kişi sayısı ana belirleyicidir. Hizmet verilecek kişi sayısına göre diğer unsurlar da değişiklik göstermektedir.

Gezici araçlarımız ile istediğiniz yerde ve istediğiniz saatte hazır bir şekilde bulunmaktayız. Kaç kişiye lokma döktürmek istiyorsanız ona malzemelerin yoğunluğunu ve miktarını ayarlıyoruz ve lokmalarımızı döküyoruz. Malzeme yoğunluğu da Foça lokma fiyatı için bir etkendir.

Firmamızdan lokma fiyatı hakkında geniş bir bilgi alabilirsiniz. Bu sayede dökülecek olan izmir lokmalarınızın size ne kadara maal olduğunu öğrenebilirsiniz. Foça lokma fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi, İzmir lokmacı arkadaşalrımızı aramanızı öneriyoruz.


foça lokma