İzmir Lokmacı

İzmir Lokmacı

İzmir lokmacı olduk diyenlerin belki de yüzde sekseninden fazlasının mazisi bir bilemedin iki yıl öncesine gitmez.

Her şey pazardan pay kapma savaşı belki de, her şey, evine ekmek götürme derdi de olabilir.

Sıkıntı ve sorun insanların İzmir lokmacı diye ortaya çıkması değil elbette.

İzmir lokmacı adı altında, dolandırıcı, soyguncu, korsanların ortalıkta cirit atmasıdır. Meslekte yeni olanlar değil dert.

Meslekte acemi olanlar bu işi yapmasınlar da diyemez kimse. Buna hiç kimsenin hakkı da olamaz.

Lokmacı İzmir

Lokmacı İzmir de ne yapar? İzmir lokma dökümünü, servisini ve sunumunu yapar. Bunu ister, şahıs, isterse de firma olarak yapar. İzmir lokmacıya kimse neden ve nasıl yapıyorsun demez.

Fakat ticari amaçlı yaptığında, bu işten gelir elde ettiğinde o vakit İzmir lokmacısına vergi kaydın var mı, personelin sigortalı mı, kullandığın malzemenin sağlık denetimi var mı sorularını elbette soracaklardır. Sormasınlar mı?

İzmir Lokmacı Dikkat

izmir lokmacı

İzmir lokmacı hizmeti alır iken dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir?

İş yeri açtıran vatandaş, iş yeri açılışı için İzmir lokmacısından lokma servisi yaptırmak istiyor. Hem tanıtım hem de hayır duası almak istiyor. Dua eşliğinde iş yeri açmanın daha bereketli olacağına inanıyor.

Bu lokmadan belki orada yüzlerce insan yiyecek. Yüzlerce insana, iş yeri önünde lokma sunumu yapan iş yeri sahibi, İzmir lokmacısına “arkadaşım, vergi kaydın, sigorta personelin, kullandığın malzemenin sağlık denetimi belgesi var mı görebilir miyim” diye sormasın mı?

Bu soru rahatsız ediyor ise, burada yasadışı, sağlıksız ir durum, bir tür korsanlık olabilir kaygısı ortaya çıkmaz mı?

İzmir Lokmacı Şeffaf Olmalıdır

İzmir lokmacı, ne mesleğinde ki becerisinde ne de ticari işlerinde soruya sorguya mahal vermeyecek kadar açık, şeffaf olursa o kadar güven verir.

İnsanlar daha bir gönül rahatlığı ile lokmasını yer, duasını ederler. Gıda söz konusu olduğunda şeffaf olmak, denetime açık olmak her daim sağlıklı çalıştığını güveceler.

Lokmacı İzmir Firması

Lokmacı İzmir işletmesi olarak biz, tüm yasal yükümlülüğümüz, belgelerimiz ve aşçı başı ustamız yine personelimiz ile birlikte daima denetime açığız.

Kimseye neden denetliyorsunuz diye değil neden denetlemiyorsunuz diye sorarız. Gönlü rahat olanın duası gönülden olur. Gönül duasına vesile İzmir lokma lezzeti sunmak bizim işimiz. Lokmacı ekibimize İzmir lokma telefon numaralarımızdan her daim ulaşabilirsiniz.


Lokmacı İzmir