Bilgilendirme

Bilgilendirme

Bilgilendirme hizmetini gıda sektöründe olduğumuzdan daha fazla önemsiyoruz.

Çünkü biz yiyecek hizmeti sunuyoruz.

Özellikle tatlı insan bünyesinde çok hızlı sindirildiğinden olası sağlık soruna hızlı ortaya çıkabilmektedir.

Bu nedenle İzmir lokma tatlısı bilgilendirme önemi çok daha önemli ve anlamlı hale gelmektedir.

Biz bu önemin değerine uygun hareket edeceğiz.

Bir çok lokmacı var ki değil sizi bilgilendirme kendisi bile nasıl bir lokma tatlısı hazırladığının bilincinde dahi değildir.

İzmir Lokma Bilgilendirme

İzmir lokma bilgilendirme sunumuzda ki amacımız nasıl bir İzmir lokma tatlısı yediğinizi sizinle paylaşmak ve bilinçli tüketici oluşmasına katkı sunmaktır.

izmir lokma bilgilendirme

İzmir lokma bilgilendirme için ilk söz şu olabilir. Piyasa da lokmacı geçinen bir çok şahıs ya da  işletme size şeker yerine yapay tatlandırıcı vermektedir.

Yapay tatlandırıcının baştan sona kadar kanserojen olduğunu artık bilmeyen yoktur.

Bu nedenle bu lokmacı tipleri size yapay tatlandırıcı kullandığını söylemez, bilgi vermez gizliden yapay tatlandırıcı kullanırlar.

İzmir lokma bilgilendirme için diğer önemli husus da un da yapılan hiledir.

Siz hangi marka un kullanıldığını denetlemediğinizde en kötü markası dahi olmayan merdiven altı un ile lokma tatlısı yapılıp misafirlerinize sunulmaktadır.

Bilgilendirme Dikkat

Yurttaş olarak harınıza lokma tatlısı yaptırıp konuklarınıza ikram etmek istediğiniz de lütfen öncelikle bilgilendirme dikkat ile uyarılarımıza göz atınız.

  1. Bir çok lokma firmasının korsan olduğunu biliyor musunuz?
  2. Yasal olmayan vergi dahi ödemeyen kişilerin lokmacı olduğunu bilgi dikkatinize sunuyoruz.
  3. Lokma tatlısı sektöründe denetim olmadığını bilmenizi ve sizin denetleyici olmanız gerektiğini dikkatinize sunuyoruz.
  4. Sağlık için çok tehlikeli olan yanık yağın özellikle lokmacılarda kullanıldığını da bilmenizi ve kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
  5. Ucuz olsun diye kullanılan yapay tatlandırıcıyı lokma tatlısında kullanan lokmacıları da lütfen gözden kaçırmayınız.
  6. Lokma hizmeti alıyorsanız lütfen ödeme sonrası fatura isteyin ki yasal sorumluluk lokma hizmeti veren firma da olsun.

Biz Öz lokma olarak bize ulaşan her yurttaşa öncelikle kullandığımız u, şeker, yağ ve un markasına özelliklerine, hizmet yöntemimize, lokma araçlarımıza dair detaylı bilgi sunuyoruz.

Hizmet sonrası da ayrıca bilgilendirme yaparak ödemenizi fatura ederek hizmet yüklenici sorumluluğumuza sahip çıkıyoruz.

Şirketimiz profesyonel İzmir lokma hizmetini uzman İzmir lokmacı ekibi ile bilinçli ve bilgilendirme yaparak vermektedir.


lokma bilgilendirme