Çiğli Lokma

Çiğli Lokma

Çiğli lokma, hüznün ya da mutluluğun paylaşılması gerektiği anda size hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Lokma döktürmenin bin bir nedeni bulunur. Kimisi kaybettiği bir yakınını anmak ister, kimisi düğün-sünnet kutlaması yapmak ister, kimisi de hayatındaki büyük değişikliğin yarattığı mutluluğu paylaşmak ister.

İşte bu tür durumlarda lokma döktürülür. Siz bize kaç kişilik lokma istediğinizi ve nerede-ne zaman dağıtılmasını istediğinizi söylersiniz. Biz de bunu kusursuz şekilde gerçekleştiririz.

Lokma döktürmek, maneviyatın başka insanlarla paylaşılıp büyütülmesidir. Dualar ve dilekler çoğaldıkça güçlenir, dayanışma enerjisi yaratır. Çiğli lokma olarak buna aracılık etmek için uzman personelimiz ve mobil araçlarımız ile her daim hizmetinizdeyiz.

Çiğli Lokma Firması

Çiğli lokma firması olabilmek için iyi referanslara sahip olabilmek gerekir. İyi referanslar ise doğru-kaliteli malzeme, uzman personel ve profesyonel hizmet anlayışı ile gelişir.

Biz, İzmir’in her yerinde, ilçesinde, beldesinde hizmet verebilecek şekilde araçlara sahibiz. Sizden gelen talepler doğrultusunda hazırlıklarımızı yapıp hedef adrese hızla ulaşıyoruz.

Lokmayı istenilen adreste taze taze dökerek servis ediyoruz. Her şey siz değerli müşterilerimizin gözleri önünde ve kontrolü ile gerçekleşiyor.

Bu tür hizmetlerde müşteriyi temsil etme özelliği olduğu için personelimiz buna göre eğitilmiştir. Hayır işleminin gerektirdiği kişilik donanıma sahip bir personel yapısı ile çalışma yürütmekteyiz. Nezaket bunun en önemli kısmıdır.

Çiğli lokma firması olarak size özel her günde optimum temsil yeteneğimiz ile sizin adınıza lokma dökme hizmetini yapabilmekteyiz.

Çiğli Lokma Fiyatı

Çiğli lokma fiyatını belirlerken en başta talep edilen lokma miktarı etkili olmaktadır. Kaç kişilik lokma döküleceği, ne tür bir mobil araç ve kaç personel gerekeceği gibi konular fiyatı etkileyen faktörlerdir diyebiliriz.

Genel anlamda fiyatlarımız bellidir, sitemizden inceleyebilirsiniz. Bunlar genellikle şehir içi fiyatlar olmakla birlikte özel taleplere göre farklılaşabilir.

Yer yer çalışmalarımızda indirim ve kampanyalar yapmaktayız. Lokma fiyatları hakkında daha sağlıklı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmeniz faydalı olacaktır. Cazip fiyat ve yüksek kaliteyi birlikteye sunmaya gayret ettiğimizden kuşkunuz olmasın.

Çiğli Lokma Dökümü

Çiğli lokma dökümü hizmetini kurumsal bir ciddiyetle hayata geçirmekteyiz. Kaç kişilik lokma yapılacağı, nerede ve ne zaman hizmetin sunulacağı gibi detaylar sözleşme haline getirilebilmektedir.

Talep edilirse lokma dökümü esnasında ses ekipmanı kullanarak dualar eşliğinde hizmet tamamlanabilmektedir. Bu tür donanımlarımız mevcut.

Hizmeti profesyonel esaslar dâhilinde uygulayarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaya gayret ediyoruz. Biz Çiğli lokma döküm hizmetinin kalitesini bu tür kurumsal uygulamalar ile birleştirerek geliştiriyoruz.

Çiğli Lokmacı

Çiğli lokmacı olabilmek, lokmayı iyi yapmakla bitmiyor. Hizmetin sunumu da çok önemlidir. Buna uygun eğitimli personel olmadan sunumun kalitesi arttırılamaz.

Lokmayı hem sağlıklı, lezzetli yapmak, hem de usulüne uygun adap ile servis etmek bir eğitim sorunudur. Personelimizi bu temelde eğitiyoruz.

İşimize duyduğumuz saygı ile müşterilerimize duyduğumuz saygıyı birleştiriyoruz. Hayır işlemlerine aracılık etmenin verdiği gururu yaşıyoruz. Bu şekilde hizmet kalitemizi yukarıya çıkarabildik.

Çiğli lokma hizmetimizden faydalanmak için İzmir lokma şirketimizin İzmir lokmacı ekibi ile İzmir lokma telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu güzel geleneği uygulayan her insanımızın dualarının kabul edilmesini diliyoruz.


lokmacı çiğli