Aliağa Lokma

Aliağa Lokma

Aliağa lokma, öncelik ile Aliağa ilçesi sınırları içinde, Aliağa’da yaşayan yurttaşlarımıza lokma döküm hizmeti sunan firmadır.

İzmir’in tüm ilçelerinde hatta yakın olan Aydın, Manisa gibi kentlerde de lokma döküm servisi yapmaktayız.

Seyyar aracımız ile gezici personelimiz istenilen adreste, istenilen kişi için lokma yapımı ve servisi rahatlık ile yapmaktadır.

Aliğa ilçemizin hem merkezindeki yurttaşlar bizden alabilir hem de belde ve köylerindeki yurttaşlar hizmet alabilir.

Sadece bize Aliağa ilçesinin neresinde saat kaçta ve hangi gün Aliağa lokma dökümü hizmeti almak istediğini iletmesi yeterli olacaktır.

Aliağa Lokma Firması

Aliağa lokma firması personeli sigortalıdır. Uzun yıllar işletmemizde bizim ile birlikte, tüm sosyal haklarına ve güvencesine sahip olan ekip arkadaşlarımız lokma yapımında ve servisinde artık ustalaşma yolunda ilerlemektedirler.

Personele sigorta yapmak yerine gündelikçi ve ucuz fiyata eleman çalıştıranlar bu sektörde çok fazla var.

Böylesi Aliağa lokma firmaları önce kendi personelinin hakkını yemektedir. Sosyal güvence işçinin, personelin, aşçının tartışılmasız hakkıdır.

Aliağa lokma firması personeline sigortalamadığında, sigortasız personel doğal olarak günübirlik çalışmakta, meslek edinip lokma işinde ustalaşamamakta, sağlık, hijyen gibi konularda iyi ve nitelikli hizmet verecek mesleki niteliği edinememektedir.

Aliağa Lokma Fiyatı

Aliağa lokma fiyatı sorduğunuzda çok, çok ucuz Aliağa lokma fiyatları alabilirsiniz. Detaylı olarak İzmir lokma fiyatı sayfamızda fiyatlarımız listelenmiştir.

Çok ucuz fiyata dikkat ediniz. Bunun nedeni şudur. Vergiden kaçıran, işçi sigortasından kaçıran, malzemeden kaçıran Aliağa lokma firması tabi ki çok ucuz Aliağa lokma fiyatı verebilmektedir.

Bu hırsızlığı onaylayarak, hırsız firmayı hayır işine vesile etmek etmekte sizin tercihizdir. Personelin emeğinden hayatından, kamunun vergisinden, sizin sağlığınızdan malzemeden çalan firmaya bile bile hayır lokması döktürmek üzerinde yeniden düşünmeye değer bir durumdur.

Lokmacı Aliağa

Lokmacı Aliağa firması olarak bizim, ister düğün ister nişan lokması olsun, ister ise de hayır lokması olsun genel olarak tüm lokma döküm işinde prensibimiz, sağlık önceliği ve hayır önceliği ile çalışmaktır.

Yaptığımız lokma işinin insan sağlığını ve hayra vesile olma gerçeğini kesinlikle öncelikle ele alıyoruz. Fiyatımız, hizmetimiz bu prensip üzerinden şekilleniyor.

İzmir lokma şirketimizin, gezici lokmacı aracımız ve personelimiz istediğiniz adreste, istediğiniz kişi sayısı kadar istediğiniz saatte lokma döküm ve servis hizmetini isterseniz de dua eşliğinde sunar. İzmir lokma telefon numaralarımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


lokmacı aliağa