İrmik Helvası Dağıtımı

İrmik Helvası Dağıtımı

İrmik helvası dağıtımı organizasyon gerektiren bir iştir.

Şehrimizde helva dağıtma adeti, geleneği olduğundan helva dağıtımı da hayli yaygındır.

Bir iki kişiye değil bir mahalleye, bir sokağa, onlarca insana helva dağıtmaktan bahsediyoruz.

Bu durumda irmek helvasını yiyecek birkaç kişi değil onlarca, yüzlerce insan olduğundan da her anlamda daha özenli olmanın da gereği ortadadır.

Misafirleriniz için hayrınıza irmik helvası yaptırıp dağıttırma hizmeti alacaksanız lütfen bu hizmeti alacağınız firmayı da dikkatli seçiniz.

Hayra Helva Dağıtımı

Hayra helva  dağıtımını anlatır iken, işte şekerli suyu kaynak, irmiği şöyle kavur, şu zaman da şerbetle diye yazmıyoruz.

Zira bu sayfamız irmik tatlısı tarifi sayfası değil. Bu sayfamızda,  mevlit okutacaksınız irmik helvası dağıtmak istiyorsunuz, sünnet sonrası irmik helvası sunmak istiyorsunuz, nişan devamında misafirlerinize irmik helvası ikramınız olacak, ne yaparsınız, kimden yardım alırsınız?

Bu sayfamızda verilen bilgi bu bilgidir. Zira misafirleriniz irmik helvası ile zehirlensin istemezsiniz.

Yine ikram ettiğiniz insanların, misafirlerinizin veya konuklarınızın helvayı yerken yüzleri buruşsun, kırışsın istemezsiniz.

Yani konuklarınız yedikleri helvayı beğenip içten, gönül rahatlığı ile dua etmelidir. “Bu ne biçim helva” demeleri hiç de hoş olmayacaktır.

İrmik Helvası Dağıtımı Dikkat

İrmik helvası dağıtımı dikkat, iyi irmik helvası yapan aşçı başı ile iyi sunum yapacak personel bu işin olmaz ise olmazıdır.

Aşçı başımız mesleğinde yıllarını biriktirdi. Sunum elemanlarımız eğitimli ve disiplinlidir. Sigortalı personel ile çalışıyoruz.

Yani sürekli meslekte kendini yenileyen, eğiten irmik helvası yapan ve sunum yapan kadromuz var.

Böylesi personele sahip olmayan derme, çatma, o etkinlikten üç, beş kazanmak için günübirlik personel, gündelikçi ile çalışanlara iş vermeniz sizi, misafirlerinizi, konuklarınızı ve etkinliğini zora sokabilir.

İrmek helvasında kullanılan merdiven altı un, şeker zehirleyebilir. Kötü helva, konuklarınızı memnuniyetsiz bırakabilir. Hayra yaptığınız irmik helvası “berbat” hale dönüşebilir.

İrmik helvası dağıtımı için önerimiz, bizden en azından bilgi almanız, sonrasında seçiminizi, seçeneğini yapmanızdır.

Ayrıca diğer hayra organizasyonalrımız için de İzmir lokma veya lokmacı ya da İzmir lokma telefon linkimizde detaylı bilgilendirme yaptık.


hayra irmik helvası