Narlıdere Lokma

Narlıdere Lokma

Narlıdere lokma, eski tarihsel geçmişi olan, coğrafik güzelliği muhteşem ilçemizde, ülkemizin hemen hemen her yöresinden yurttaşın oturduğunu, farklı kimlikler ile zengin kültüre hizmet verdiğini gayet iyi biliyor.

Lokma Narlıdere için çok eski zamanlardan beri süre gelen bir gelenektir.

Sonradan buraya yerleşen yurdum insanı bu geleneği benimsedikleri gibi daha da yoğun ve etkin değerlendirmektedirler.

Narlıdere lokma hizmeti aldığınız firmanın personelinin sağlık kontrolünden geçip geçmediğini sormalı buna dikkat ederek önem vermelisiniz.

Narlıdere Lokma Firması

Narlıdere lokma firması, bir yakını kaybeden yurttaşın, rahmet duası ve hayrı için lokma ikram etmek istediğinde hemen yanındadır.

Acı, zor günün de hayır duasını gönülden alacağı, değerlerimize uygun, istenirse dua eşliğinde sağlıklı ve lezzetli lokma sunumu yapmaktadır.

Evlenen çiftlerimiz düğünlerinde lokma ikramı sunmayı arzuladıklarında biz yine oradayız. İstedikleri düğün salonunda veya önünde ya da evlerinde veya istedikleri sokakta istedikleri kişi sayısı kadar sağlıklı, leziz düğün lokması ikramını yapıyoruz.

Narlıdere sünnet lokması hizmetimizi de olabilecek en profesyonel şekilde dağıtıyoruz. Narlıdere’de iş yeri açacaklar Narlıdere lokmasını dağıtmak ve iş yerleri için hayır duası almak istediklerinde gezici personelimiz, iş yeri önünde Narlıdere lokma dökümünü ve servisini yapıyor.

Narlıdere Lokma Fiyatı

Narlıdere lokma fiyatımızı, lokma fiyatları sayfamızdan açık yayınlıyoruz. Özel ikram ve özel istekler için uzman personelimiz daha detaylı bilgilendirmeyi size yapacaktır.

Narlıdere’li engelli, yaşlı, hasta yurttaşımızın hayır lokması talebi olduğunda çalışma arkadaşlarımız, firma koşullarımızı zorlayarak yapabildikleri kadar Narlıdere lokma fiyatında indirim yapmaktadırlar. Hasta, engelli, yaşlı insanlarımızın hayır lokmasına katkı sunmak mesleki görevimizdir.

Lokmacı Narlıdere

Lokmacı Narlıdere için anlaştı isek biz, Narlıdere lokma sözleşmesi yaparak, hangi saatte kaç yurttaşa, nerede ve ne zaman hizmet vereceğimizi imza altına alıyoruz. Yasal sorumluluğumuzu da üstleniyoruz.

Denetleyemediğini hiçbir firmanın ne lokmasını tadın ne de hayır lokması diye ikram edin. Sağlık riski olabilir.

Biz tüm İzmir lokmacı işletmesi olarak, İzmir lokma çalışmamız ile denetime açığız. Tüm ürünlerimiz, personelimiz ve firmamız yurttaşımızın denetime açıktır. İzmir lokma telefon sayfamızdan arzu ederseniz daha çok bilgi edinebilirsiniz.


lokmacı narlıdere