Lokmacı Gümüldür

Lokmacı Gümüldür

Lokmacı Gümüldür içerisinde, hayrın yapılması istenilen her sokağında, seyyar bir araç vesilesiyle dağıtım yapan profesyonel bir hizmettir.

Çıtır ve leziz lokma kokusu, dağıtımın yapıldığı muhiti büyüler. Size veya kaybettiğiniz bir yakınınız varsa, onun ruhuna rahmet duaları okuyan insanlar, seyyar aracımızın önünde uzun kuyruklar oluşturur.

Uzun yıllardır en deneyimli ustalarımız ve personelleriz ile birlikte idare ettiğimiz lokmacı Gümüldür halkının bu konuda akla ilk gelen seçeneği olmaktan gurur duymaktadır.

Gümüldür Lokma

İzmir’in en tercih edilen tatil beldelerinden biri olan Gümüldür lokma dağıtımının en çok yapıldığı yerler arasındadır. Geleneksel anlamlar barındıran bu etkinlik, dualar karşılığında insanlara lezzetli bir tatlı şöleni sunmaktadır.

Belirlenen tarihte, istediğiniz yere gelen seyyar aracımız, yavaş yavaş lokmaları kızgın yağa atar. İnsanlar, etrafa dağılan o enfes kokunun davetine karşı koyamaz.

Titizlikle seçilen ürünlerden yapılan tatlılarımız, planlı ve düzenli bir şekilde, çevre halkına dağıtılır. Araç bünyesinde zaten mevcut olan tüp, elektrik, sunum edevatları sayesinde, size sorunsuz bir gün geçirmek amaçlanır.

Gümüldür Lokma Fiyatı

Basit malzemelerle yapıldığı bilinen Gümüldür lokma fiyatı, dağıtımın yapılacağı kişi sayısına göre belirlenmektedir. Firmaların düzenlemiş olduğu belirli kişi sayılarına göre kampanyalar vardır.

250 kişilik lokma dökümü fiyatı oluşturulan minimum pakettir. Dağıtımın yapılacağı kişi sayısı arttıkça, toplam tutarda fiyatın azaldığı ve bütçeniz için daha az maliyetli hale geldiği görülür.

Firmamızın Gümüldür lokma fiyatı kapsamında oluşturduğu en güncel kampanyalarımız içerisinden, 1000 kişilik lokma kampanyalarında ekstra indirimler vardır. Dönem kampanyamız hakkında bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lokma Dökümü Gümüldür

Lokma dökümü Gümüldür dini veya kültürel sebeplerle, kişilerin isteği, bir yakını anma töreni ya da güzel haberlerin temennisi gibi amaçlarla, insanlara hoş bir lezzet şöleni sunarak, tanrıya şükranlarını iletmesine vesile olan bir hayır etkinliğidir.

Zamanla ritüel haline gelen bu organizasyon ile hemen hemen her sokakta karşılaşabilmeniz mümkündür. Çünkü insanlarımız artık herhangi bir sebebe ihtiyaç duymadan bile, böyle bir hayrı yapmak isteyebilmektedir.

İşinde uzman kadromuzda, deneyimli İzmir lokma ustalarımız ve diğer personellerimiz ile, size en iyi İzmir lokmacı hizmeti vermekten büyük mutluluk duyarız. Üstelik kalitemiz standartlarında sunabileceğimiz en iyi fırsatlardan faydalanmak için irtibat İzmir lokma telefon numaramızdan, bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Gümüldür Lokma