Lokmacıbaşını İnsanlara Öneriyoruz

Lokmacıbaşını İnsanlara Öneriyoruz

İzmir lokma işinde artık ismini bilmesek de tadını bildiğimiz ozlokma.com çalışanlarına teşekkür ederiz. İşlerinde başarılar dileriz.

Çok sık karşılaşıyoruz ve leziz lokma yapıyorlar.

Her fasında bu firmanın lokma tatlısını daha keyifle tiketiyorum.

İki hafta öncesi idi. İzmir evden eve nakliyat hizmetimizi yapar iken, Narlıdere’den Bayraklı’ya bir yurttaşın ev eşyasını taşıyorduk.

Yüksek kat ve eşya yoğunluğu olduğundan biraz özel çaba isteyen bir işti. İnternet sitemizden bize ulaşan bir yurttaşımızdı.

İşini Önemseyen Firma

Çok araştırmış İzmir evden eve şirketlerini. Eşyalarını önemsiyor. Dikkatli ve özenli oluyoruz. Yeni evine yerleştirdikten sonra bize, “arkadaşlar sorunsuz, sıkıntısız evi taşıdınız. Elinize sağlık. Bildiğiniz, tanıdığınız lokmacı var mı” diye sordu.

Biz de evden eve İzmir işini yapıp eşyalarını taşıdıktan sonra, ozlokma.com firmasını tavsiye ettik. Neden tavsiye ettik.

Sık, sık karşılaştığımızdan sürekli işlerini nasıl yaptıklarını görüyorduk. Tabi her karşılaşmamızda hayır lokmalarının tadına bakıyor lokma sonrası duamızı ediyorduk.

Lokmacı Başını Tavsiye Ederiz

Evini İzmir nakliyat ile taşıdığımız yurttaş aramış. Pazar günü yeni evinin önünde komşularına hayrına lokma dağıttırmış.

Bizi aradı ve lokmacibasi.com firmasının işini çok iyi yaptığını, tavsiyemizin makbule geçtiğini ve teşekkür ettiğini söyledi. Aslında bu ilk değildi.

Biz ozlokma.com bir çok kişiye, evini, eşyasını taşıdığımız bir çok firmaya bize sorduklarında tavsiye ediyoruz.

Genelde geri dönüşler gayet olumlu oluyor. ozlokma.com bizim tavsiyemizden haberi var mı bilmiyoruz. Hala yüz yüze tanışma şansımız olmadı. İşlerini çok iyi yaptıkları belli oluyor. Tanışma fırsatımız da umarız olur.

Bir Lokmacılar Bir de Nakliyatçılar

İzmir'in her sokağında bir lokmacılar bir de nakliyatçılar daima her yerde her zaman bulunur. Her köşe başınd akarşılaşabilirsiniz.

İzmir il içi ve ya ilçeri yada buradan tüm memleketlere taşıma İzmir asansörlü nakliyat  işiniz olduğunda bizim ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Biz ekspertizimi ile ön inceleme yaptıktan sonra fiyat teklifimizi sunuyoruz. İzmir evden eve nakliyat fiyatında genelde anlaşıyoruz.

Anlaşırsak taşıma sözleşmemizi ve taşıma sigortamızı yapıyoruz. Daha detaylı bilgi için inceleyebilirsiniz. Bizi ulaşabilirsiniz yüz yüze veya telefon aracılığı ile de bilgi alabilirsiniz.


önerilen lokmacı