Dolandırıcı Lokmacılara Dikkat Ediniz

Dolandırıcı Lokmacılara Dikkat Ediniz

Bir musibet bin nasihatten iyidir der eskiler.

Perçinli sözdür.

Perçinli deneyim anlatır.

Lokma işi özellikle İzmir’de hayır işi değil mi?

Müşterimizin evini taşımışız. Yorgunuz.

Sokak başındaki lokmacıyı görünce içimiz ısındı. Tatlı canavarıyız.

Hayra dua etmek de iyidir. İzmir evden eve nakliyat aracımızı park edip, ekibimiz ile sıraya girdik. Bir yandan da inceliyorum. Böyle titiz aslında insanların kıl diye tabir ettikleri özelliklerim var.

Dolandırıcı Lokmacılar

“Göremedim acaba hangi marka un kullanıyorsunuz” diye sordum lokmayı dağıtan firmaya. “Sana ne, yiyeceksen ye, yemeyeceksen git buradan” demez mi? “Bana ne olur mu? Bunu ben tüketeceğim.

Biz eşyanızı taşır iken, İzmir nakliyat yapar iken "sana ne nasıl taşıyorsak taşıyoruz" diyor muyuz? Böyle denir mi? Ben sağlığımı önemsiyorum.” “Laf çoğaltma sana lokma yok git buradan.” Gider miyim? Hani tadını da kaçırmak istemiyorum.

Bir yurttaş. Vefat eden yakını için hayır lokması döktürüyor. Orada tartışma da çıkarmak istemiyorum.

Huzur bozulsun istemem. Lokmayı hayrına döktüren vatandaşı buldum. Durumu anlattım. O da lanet etti.

Bu firmaya bir daha lokma döktürmek mi asla dedi. Hatta lokması bitmeden tezgahını toplattı. Gönderdi.

İyi mi yaptım, kötü mü yaptım hala bilmiyorum. Bura da neden yazıyorum. İşte böylesi musibetler lokma işinde dahi oluyor.

Özenli Lokma İşi

Benzeri musibetler taşıma işinde daha çok daha fazla oluyor. Bir hikaye anı dinlemeye kalksanız eşyası çalınandan, kırılıp dökülene dolandırılana kadar bir çok can yakan kötü musibet taşımacılık da var.

Bize ulaşabileceğiniz site adresimiz. Bizim telefonlarımız işimiz gereği yedi yirmi dört açıktır. İstediğiniz an daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir çok dolandırıcılık İzmir nakliyat fiyatında oluyor lütfen ucuz kelimesine kanmayın. Bu bilgilendirmedir. Ulaşmak istediğinizde yedi yirmi dört İzmir nakliyat telefon bilgilerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yukarda yazdığım bin nasihate bedel musibet her zaman olmuyor tabi. İşini çok iyi yapan. Hayrın hakkını veren, oldukça sağlıklı ve lezzetli lokma dökümü yapan firmalar da var. Onların daima duacısıyız.

Temiz Lezzet

Bizim sektörde de İzmir evden eve dendiğinde, "gözü kapalı güvenirim" dedirtecek kadar referans verenler de var. "Hırsız nakliyatçılar" diyenler de var.

İşini sağlıklı temiz yapan kazanır. Zor kazanır ama kazanır. Lokma da da temiz lezzet iyidir.


temiz lokma