Lokma Hizmet Bölgelerimiz

Lokma Hizmet Bölgelerimiz

Lokma hizmet bölgelerimiz aslında İzmir bölgesi hatta Ege bölgesi ile de sınırlı değildir.

Bütçede anlaşabildiğimiz takdirde ülkemizin her yerinde, tüm il ve ilçelerinde hatta ulaşım olan tüm köylerinde lokma dökümü yapabilecek kapasitemiz var.

Firmamız lokma döküm ve hizmet donanımı ayrıca seyyar bir ekip şeklinde de uzun zamandır geliştirmiş durumdadır.

Seyyar ekipten kastımız nedir?

Seyyar ekip, lokma dökümünü, lokma sunumunun yapılacağı adreste, yerde yaparak orada dağıtma, sunma hizmetidir.

Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyoruz?

Lokma hizmet bölgemiz, gezici araçlarımız ve ekiplerimiz ile tüm yurt sathına açılmış durumdadır. Bu cümle elbette rast gele, reklam olsun diye ifade edilen bir cümle değil.

Lokma döküm işlemini yapan aracımız ve ekibimiz, gerekli yasal izinlere, yetki belgelerine, denetim izinlerine sahiptir.

Zaten İzmir’den Samsun’a veya Diyarbakır’a ya da İstanbul’a veya Bursa’ya ya da Ankara’ya ha deyince ticari araç ile gidilemiyor. Orada lokma döküm ve sunum hizmeti yapılamıyor.

Firmanın olması gereken özellikleri, alması gereken izinleri ve yine alamsı gereken yetki belgeleri var. Aksi durumda büyük ceza söz konusudur.

Lokma dökümü yaptıran firma ya da yurttaş lokma dökümünü hayır için yapar fakat lokma döküm işini yapan firmalar bu işten ticari kazanç sağlar.

Hali ile ticari, ahlaki, sıhhi sorumlulukları yasal olarak alması gereken izin belgeleri, denetim ve sağlık raporları vardır bunlar da belirli periyotlar ile yenilenir.

Gezici Lokma Araçlarımız Her Yerde

Gezici lokma araçlarımız her yerde hizmet verebiliyor. Lokma hizmet bölgesi bizim için şu an Türkiye’dir.

Firmamız İzmir’de olduğundan elbette İzmir şehir içi lokma servis hizmetimiz ile İstanbul veya Diyarbakır lokma servis hizmetimiz farklı ücrete tabidir.

Bu fark ise yol giderinden kaynaklanan bir farktır. Bu bilinmesi gereken önemli bir husustur. İzmir ilçe, köy, cadde, sokak ev ve iş yerleri için böylesi bir fark elbette yoktur.

İzmir İlçelerinde Lokma Hizmeti

İzmir ilçelerinde lokma hizmetini seyyar personelimiz veriyor. İzmir’in tüm ilçelerinde tüm belde ve köylerinde günün her saatinde lokma dökümü hizmetini veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için İzmir lokma sayfamıza göz atabilirsiniz. Lokmacı personelimiz ile irtibat bilgilerimiz ise İzmir lokma iletişim sayfamızdadır.


gezici lokma araçları