İzmir Lokma Fiyatı

İzmir lokma fiyatı her hangi vatandaşın, ekonomik olarak çok zorlanmadan karşılayabileceği bir fiyattır. Lokma en nihayetinde, rahmete giden yakınımızın ardından ruhuna dua amaçlı dökülür veya sünnet sonrası ya da düğünde lokma dağıtımı yapılır. Lokma bizlerin, kentimizde yaşayan ahalimizin bütçesine göre lüks değildir. İzmir lokma fiyatı dendiğinde herkes ödeyebileceği bir rakam ile karşılaşmalıdır.

İzmir lokma fiyatı araştırması yapanlar hep daha, daha ucuzunu arıyorlarsa muhtemelen fiyat, ücret etiketlerine kurulan tuzağa düşeceklerdir. Neden? Çünkü olabileceğinden daha ucuz İzmir lokma fiyatı bakılıyorsa, olabileceğinden daha kalitesiz, yağdan, olabileceğinden daha kalitesiz undan, olabileceğinden daha kalitesiz şekerden yapılmış, olabileceğinden daha kalitesiz ve sağlıksız lokma bakılıyor demektir. İnsanları hayrına zehirlemeyi düşünmeyenler, İzmir lokma fiyatı ucuz olsun diye de bunları, bu ürünleri, olabileceğinden daha kalitesiz ve sağlıksız bu tatlıları lokma diye hayrına dua amaçlı dağıtmazlar, sunmazlar, insanlara yedirmezler.

 

Lokma Fiyatımız:

 

300  kişilik lokma fiyatı   250 TL

500 kişilik lokma fiyatı    300 TL

Daha fazla sayıda insana hayır lokması fiyatı organizasyonu için lütfen irtibata geçiniz. Çünkü kampanyalı fiyat uygulamalarımız mevcuttur.

İzmir lokma fiyatı için sonuçta, unun da, şekerin de, yağın da ve ülkemizde emeğin de ücreti fiyatı belirlidir. Fiyatı artıran belki sunum veya hizmet kalitesi olabilir. Bizim kullandığımız yağın markası, unun markası, şekerin markası hem sitemiz de hem dükkanımız da hem de gezici aracımızda aleni görünür yerdedir. Bizim için kaç kişilik olduğu önemlidir. Belki mesafe şehir dışı sayılabilecek yerlerde etken olabilir. Bu iletişim kurulan yurttaşın isteğine göre de belirlenebilir açık şekilde fiyat konuşulabilir. Ki biz zaten fiyatlarımızı sitemizde deklare ediyoruz. Amacımız, her hangi kaygıya mahal vermemek, vatandaşın rahatlıkla hayır lokmasını döktürmesine de yardımcı olmaktır.

Lokma fiyatı İzmir bizim için malzemenin, hizmet kalitesinin değeridir. Lokma döküm hizmetini sürekli yapabilecek ekonomik koşullarımızın sürekliliğini sağlamaktır.

 


 

İzmir Lokma Fiyatı